İnternetden Para Kazanma Yöntemleri
logo 27
Paylaşım
Haqqinda.info

İnternetden Para Kazanma Yöntemleri

İnternetden Para Kazanma Yöntemleri

Selam, her kes internetden para kazanmak istiyor. Ama nasıl para kazanacaklarını bilmiyorlar. Kendim işletdiğim bir kaç yöntem vardır. Şimdi hepsini sizede anlatacağım ama bir şartım var benim verdiğim refererimden kayıt yaparsanız sevinirim.
Gelelim yöntemlere.
Diğelim bir siteniz yok ama para kazanmak istiyorsunuz. O Zaman sizin için basit bir sistem olan link kısaltma sistemlerini önereyim.
Ben kendim

İnternetden Para Kazanma Yöntemleri#ref-menu

kullanıyorum. Resmin üzerine tıklayarak kayıt yapa bilirsiniz.
Şimdi ben nasıl para kazanırım derseniz şöyle yapın. Link kısaltılan yere kendi linkinizi ve ya http://haqqinda.info yaparak kısaltın.
Öyneğin

İnternetden Para Kazanma Yöntemleri

İnternetden Para Kazanma Yöntemi

.

Güzel,Linki kısaltdık Şimdi yapacağımız tek bir şey kısaltığınız line insanların girmeyini sağlamak olucaq. Bu İşte size başarılar.

Eğer Bir WebSiteniz varsa ve Websitenizden Para Kazanmağı düşünüyorsanız size 3 basit yönten sunayım.
1. Biraz önce sunduğum Link Kısaltma sisteminin Bize Websiteden para kazanma yöntemlerini kullanıyoruz.
Onlardan bir tanesi api ile avtomatik olaraq link kısaltmadır. Automatik Olarak Link Kısaltma linkine dahil oluyoruz.
İnternetden Para Kazanma Yöntemleri

Siteden Para Kazanma Yöntemi


Resimde Buraya Yazılan kısma kendi linklerimizi koyuyoruz. Avtomatik olarak link kısaltılıyor. Tamam Bes Ben Bunu Nerede işledicem derseniz Size bir kaç yöntem sunayım. Diyelim bir mp3 ve ya başka bir indirme siteniz var. Link kısaltmanın size verdiği apinin arkasıyca indirme linki koyucaz.
Örneğin
http://sh.st/st/b27f74bd8232d96ab9e4753d8bc36db8/BURAYA_İNDİRME_LİNKİ

Link Kısaltma sisteminin bize sunduğu diğer hizmetde Popads İle Para Kazanma-dır. Size verilen Js kodu sitenizde yayımlayaraq aldığınız traffike göre para kazana bilirsiniz.

Gelelim 2ci Yönteme. Diğelim Bir Websiteniz var. Sitenizde tüm içerikler kendinize ait. O zaman googlenin bize sunduğu Adsense de kayıt yapıyoruz. Dikkat yapmanız gereken bir kaç önemli anlar vardır ki onlarda adsense reklamına kendiniz asla keçid etmemeli, 3den fazla reklam yayımlamama ve birde siteze pornografik içerik olmamasıdır. Adsense Politikalarını Okursanız iyi olur.
Adsense Politikalarını Oku.
3 cü yöntem klik sistemi. En çok kullanılan klik sistemlerinden 1 taneside AdBan.Su klik sistemidir. Sistem WebSiteden para kazanmak için en iyi sistemlerden biri olduğunu kesinlikle söyleye bilirim. Sitede kayıt olmak için WMR hesab kesinlikle lazımlı.
AdBan.Su Kayıt Olma

Sorun yaşarsanız Q.Tural57@gmail.com gmailime ve ya +99455-955-59-57 whatsapp yaza bilirsiniz.
Her Kese Bol Kazanclar

Seo nedir ne işe yarar və nasıl yapilir? isimli makalemizi okumak istermisiniz?

Emeye Sayğı Yorum Yapınız
tural
İlan Siteleri – Bedava ilan ver

İlan Siteleri – Bedava ilan ver

1 ay əvvəl 75
tural
Makyajını Burçuna göre yap

Makyajını Burçuna göre yap

1 ay əvvəl 156
tural
Seo nedir ne işe yarar və nasıl yapilir?

Seo nedir ne işe yarar və nasıl yapilir?

1 ay əvvəl 198 2

Rəy Bildir (0 Yorum)


logosuz paris sekilleri hayvanlar nuhun gemisi nuhun gemisi deluxe hotel anaconda video nuhun gemisi otel nerede noah's ark deluxe hotel dünyanın en zehirli yılanı yellencek gifleri gif indirsene gif 1 parise bilet gifler yılan .gif resim gulen kisi gifleri gifs download komik gifler nuhun gemisi otel şehri nuh otel paris sekilleri facebook gif gif indirme sitesi eyfer qullesinin sekilleri qiz gifleri usaq gifleri turizm paris nuh gemisi gif indir gif yukle anakondalar paris sehifesi dev anakonda yılan belgeseli paris sekilleri yukleek en büyük yılan yeşil anakonda nuhun gemisi deluxe hotel spa gif url whatsapp gif anakonda yılanı gulmeli gifler Anakonda Resimleri paris sekilleri yukle gif resimleri anaconda film nuhun gemisi otel fiyat cocuk gifleri anakonda izle Eyfer qullesi
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe