Kadınınızı mutlu edecek 9 basit yöntem
logo 27
Paylaşım
Haqqinda.info

Kadınınızı mutlu edecek 9 basit yöntem

Kadınınızı mutlu edecek 9 basit yöntem

Onunla sosyal rollarla bağlı anlaşın   Yahudi anneler gibi kompleksi olan, ebedi çocuk kalan, hatta kahve hazırlayabilirsiniz bilmeyen, herkes ona hased ettiği halde model olarak güzel vücut yapısına sahip olduğundan habersiz, bir sözle, her türlü kadın var. İhtiyacınız olan kadın sizin ve sosyal rollerinin uyduğu bir kadındır.

Kadınların her teklifi ile anlaşın

Bir çok aile münaqişlərinin nedeni tam olarak taraflardan birinin ötekinden onun verebileceğini değil, kendi istediğini beklemesinin. Buna göre ilk baştan onun size verebileceği ve sizden ne istediğini belirleyiniz.

İlkin çözümü siz teklif edin

Cinsiyet olarak kadınlar aile kurduktan sonra onların hayatlarına dair başka birinin karar vermesinden, haklarının bozulmasından rahatsız olurlar. “İlkin çözümü, kararı siz teklif edin” demek “sizin fikriniz müzakere edilemez” anlamına gelmesin. Önemli konu, çıkılmaz sorunlarda ilk çözümü siz önerdi kadının da fikrini alın. Sadece kadınlar mızıldanmağı hoşlanmaz. Örneğin, kadın size “Bebeğim, akşam yemeğini dışarıda yiyelim”, – deyende “Gidelim, ezizim. Nereye istersen gideriz, benim için fark etmez “, – demek yerine” Gidelim, ezizim. Hatta geçenlerde iyi bir restoran gördüm. İstersen oraya gideriz. Ne dersin? “, – diye ilk teklifi siz yapın.

 

Uyarı yapmadan yok olmayın   Anlıyorum, günlük işlerle ilgili kimseye rapor vermek insan özgürlüğünü yok eder. Ancak bazen bunu sosyal ağda rahatlıkla yapabiliyor, bunu da boynunuza alın. Biraz gecikdizsə, kadının aklına bin türlü fikir gelecek. “Kazaya düşüp, davaya karışıp, işte sorunu çıktı vb.”. Kadınlar rahatsız olur, bu, onların doğasında var. Gecikəcəyinizlə, bir süre olmayacağınızla bağlı mutlaka haberdar edin.   Evdeki eşyaları tamir edin   Telefon bozuk olunca “benim başım çıkmıyor”, – deyib telefonu ustasının numarasını aramak yerine kendiniz tamir etmeye çalışın. Ya da alternatif olarak “Bebeğim, al bu parayı, git, yenisini al”, – diye bier. Hangi size sarf ediyorsa, onu yapın.

 

Hassasiyet gösterin

Kadınlarda da erkeklerde olduğu gibi çok sık ruh hali değişikliği yaşanıyor. Erkekler ise kadının morali olmayanda, divanın bir köşesine sığınıp otururken buna önem vermiyor. Ancak kadın banyodan gözleri kızarmış, ağlamış şekilde çıktığında “Her şey yolunda demektir? Bir şeyler oluyor?”, – diye sorarlar. Bu durumda kadınlar “Ben artık 3 aydır depressiyadayam. Sen ama … Hatta ölsem bile, hiç haberin olmaz”, – diye ateş püskürər. O yüzden sadece kendinizin değil, kadının da kaygıya, duyarlı davranışa ihtiyaç duyduğunu unutmayın.   Öyle eleştiri yapın ki, hiç eleştiri gibi görünmesin   Kritik kabaca diyerek onu incitmeyin. Pişirdiği bir yemek hoşunuza gitmese de, “Neredeyse ölmüşdüm”, – deyib alay koymak yerine, “Çok lezzetli oldu, ancak ben de biraz alerji var. Gelen kez başka türlü Bişirərsən “, – deyin.

 

Tembellik etseniz bile, azıcık dikkat gösterin

Gül destesini paraların boşuna sarfiyatı hesap edrsiz, ancak xanımınız gülü seven ya! Boğazınızdan kesip en azından haftada bir kez ona hoş bir şeyler alın. Lütfen birkaç lira paranız onun parayla ölçülmeyecek mutluluğuna sebep olacaktır. Sebepsiz yere ona hep küçük hediyeler edin ve inanın, onun sevinci size zevk verecek. Onun önemli kabul ettiği en küçük detaylara bile dikkat gösterin. Sizin ilgilenmeye, ilk görüşme, nişan günü, evlilik günü, doğum günü vb.   Yalan olsa da, dış görünümünü övün   Standartlar kadınının görünüşte şık olmasını gerektirir. Bir yemeğe giderken giyimi, makyajı hoşunuza gelmediyse, “Bu ne ?! Sanki seks şovuna gidiyorsun, pisdi”, – demek yerine “Çok güzelsin. Ordaki herkesin gözü sende olacak, ben de çok kıskanıp rahatsız olacağım. Geçen defa geyindiyin giyim vardı e, seni o zaman çok bəyənmişdim. Bence, onu giy “, – iletebilirsiniz.

 

Hiçbir zaman ediməyəcək şeyleri belirleyin

Çocukluktan geçirdiğiniz travma, alerji, hoşlanmadığınız şeyler, bunların hepsini ilk önceden deyin. Örneğin, “hiçbir zaman çantayı daşımayacam, seninle elbise bazarlığına getmeyecem, köpeğini gəzdirməyəcəm vb.” Sebep ise gelecekte xanımınız bunları yaparken sizin hoşlanmadığınızı görüp artık onu sevmediğinizi düşünmemesidir. Ancak bunu sevirsiz axı. Ve sevginiz xanımınızın şüphe etmeyeceği tek nesne olmalıdır

Emeye Sayğı Yorum Yapınız
tural
Seo nedir ne işe yarar və nasıl yapilir?

Seo nedir ne işe yarar və nasıl yapilir?

1 ay əvvəl 198 2
tural
İlan Siteleri – Bedava ilan ver

İlan Siteleri – Bedava ilan ver

1 ay əvvəl 76
tural
Makyajını Burçuna göre yap

Makyajını Burçuna göre yap

1 ay əvvəl 157

Rəy Bildir (0 Yorum)


.gif resim gif indirsene gulen kisi gifleri paris sekilleri paris sehifesi yellencek gifleri hayvanlar gif yukle Eyfer qullesi qiz gifleri gif resimleri anaconda film nuh gemisi yılan belgeseli şehri nuh otel nuhun gemisi otel fiyat facebook gif gifler anakonda yılanı nuhun gemisi cocuk gifleri anakondalar anaconda video usaq gifleri en büyük yılan logosuz paris sekilleri whatsapp gif komik gifler Anakonda Resimleri dev anakonda gif url anakonda izle paris sekilleri yukleek yeşil anakonda yılan nuhun gemisi deluxe hotel spa noah's ark deluxe hotel paris sekilleri yukle gif indirme sitesi eyfer qullesinin sekilleri gulmeli gifler gif 1 parise bilet nuhun gemisi otel dünyanın en zehirli yılanı gifs download gif indir nuhun gemisi otel nerede nuhun gemisi deluxe hotel turizm paris
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe